Maskowanie niedoskonałości cery to zabieg stosowany w kosmetologii, bez którego nie można wykonać praktycznie żadnego makijażu. By uczynić wszelkie niedoskonałości niezauważalnymi dla otoczenia konieczne jest użycie odpowiedniego fluidu.
Właściwy| make-up z pewnością przyczyni się do poprawy naszego wyglądu, a jednocześnie samopoczucia.

Kluczem do zamierzonego efektu jest w tym przypadku właściwy dobór fluidu. Marka Pharmaceris posiada w swoim asortymencie fluidy dedykowane skórze problemowej, które efektywnie kryją oraz wyrównują koloryt skóry.

sprawność

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym z oferowanych fluidów jest delikatny fluid SPF20 – intensywnie kryjący, zalecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry w celu ukrycia jej problemów, takich jak: przebarwienia, widoczne naczynka, trądzik czy cienie pod oczami. Pharmaceris fluid fluid pharmaceris SPF20 pomaga osiągnąć na skórze także naturalny, jednolity koloryt. Jest bezzapachowy, pozbawiony konserwantów oraz parabenów, przez co jest dobrze tolerowane przez wrażliwą. Delikatna, lekka konsystencja nie obciąża skóry oraz nie pozostawia efektu maski. Rezultat krycia utrzymuje się przez około 10 h. Ponadto, po 2 tygodniach stosowania fluidu można zauważyć wzrost elastyczności skóry i poprawę nawilżenia. Ten kosmetyk dostępny jest w 3 odcieniach: 01 Ivory-Kość słoniowa, 02 Sand-Piaskowy, 03 Bronze-Brązowy. Nowością Pharmaceris jest fluid ochronno- korygujący z najwyższą ochrona SPF 50+. Ten kosmetyk stworzony został z myślą o kobietach ze skórą wrażliwą na wpływ czynników zewnętrznych (fotoalergie) i mechanicznych (po terapiach medycyny estetycznej).
Pharmaceris fluid SPF 50 + więcej o pharmaceris fluid polecany jest zatem dla osób z tendencją do przebarwień skóry oraz z pewnych względów na ich powstawanie (przykładowo w czasie ciąży lub przyjmowania leków), jak również dla osób, które zmagają się z bielactwem.