W dzisiejszych czasach ingerencja we własne ciało, by mieć piękną sylwetkę, nie jest czymś dziwnym. Coraz więcej pań decyduje się na różne zabiegi, które mają poprawić wygląd.

Jednym z tego rodzaju wykonywanych coraz częściej rzeczy jest liposukcja laserowa katowice na pewno mają dużą ofertę dobrych gabinetów. Liposukcja polega na trwałym usunięciu niechcianej tkanki tłuszczowej. Daje to możliwość w dowolny sposób modelować sylwetkę tak, by uzyskać wspaniały efekt. Liposukcja laserem zwana jest inaczej lipolizą laserową. Polega ona na wprowadzenie pod skórę elementów, jakie emitują wiązki światła laserowego, które to rozpuszczają znajdujący się pod skórą tłuszcz. Następnie, tłuszcz taki zostaje odessany. Jeśli interesuje nas liposukcja laserowa Katowice posiadają sporo do zaoferowania w tym temacie.
specjalistów

Źródło: pixabay.com
Kolejnym typem zabiegu jest lipofilling. Tutaj sytuacja jest zupełnie odwrotna. Robiony jest bowiem zabieg przeszczepiania tłuszczu aby wymodelować sylwetkę. Tkankę tłuszczową pobiera się z miejsc, gdzie najczęściej jej dużo. Najczęściej to pośladki lub brzuch. Następnie taki materiał zostaje oczyszczany i przygotowywany do dalszej prac. W ostatecznej fazie zabiegu wstrzykiwany jest czysty tłuszcz w miejsca, które chcielibyśmy wymodelować. W taki sposób można wspaniale poprawić owal twarzy, zniwelować zmarszczki, jak też widocznie powiększyć usta albo piersi. Coraz więcej kobiet poddaje się takim zabiegom.

Dlatego, jeśli zainteresuje nas lipofilling katowice są doskonałym miejscem, do szukania dobrych specjalistów. Podane przykłady zabiegów zyskują każdego roku większą popularność. Nie jest to dziwne, ponieważ można osiągnąć doskonałe efekty.