Dzisiaj bez opuszczania mieszkania możemy kupić lekarstwa i suplementy diety dostępne on-line. W tym materiale pragnęłabym zaprezentować 2 takowe wyroby.

Pierwszym będzie Różeniec górski, znany także jako arktyczny korzeń, jest to roślina lecznicza od dawna wykorzystywana w tradycyjnej medycynie rosyjskiej i azjatyckiej. Poznaj własności lecznicze jak też użycie Różeńca górskiego w ziołolecznictwie. Arktyczny korzeń, rośnie w środkowej jak też północnej Azji, w górzystych regionach całej Europy, a również na Alasce i północnych górach Stanów Zjednoczonych warto sprawdzić na . To właśnie dzięki występowaniu tejże roślinki w górzystych oraz arktycznych regionach świata zyskała ona określenie arktyczny korzeń.
arktyczny korzeń

Autor: Ania i Artur Nowaccy
Źródło: flickr.com

serwis internetowy

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwości lecznicze Różeńca górskiego od dawien wykorzystuje się w tradycyjnej medycynie rosyjskiej oraz azjatyckiej. Skuteczność Różeńca potwierdzili liczni naukowcy, którzy rekomendują go między innymi sportsmenom i jednostkom żyjącym w ciągłym napięciu. Różeniec górski mieści kwasy organiczne, olejek eteryczny, a również związki fenolowe i flawonoidy. Dzięki tym ostatnim substancjom arktyczny korzeń opublikowany tutaj wpływa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy a także zmniejsza zmęczenie. Poprawia reakcję na stres, ułatwiając prędki powrót organizmu do równowagi po ustąpieniu czynników stresujących, w związku z tym polecany jest osobom żyjącym w ciągłym stresie, mającym problemy ze snem. Dodatkowo arktyczny korzeń poprawia pamięć a także koncentrację, stąd jest polecany uczniom i innym osobom pracującym umysłowo.

Drugim artykułem dostępnym on-line jaki chciałabym zaprezentować będzie szampon DX2 przeciw siwieniu ciemnych włosów. Zawiera on abstrakta roślinne bogate w fitopigmenty, które przy regularnym stosowaniu powodują sukcesywne przyciemnienie włosów.