Czy wiesz, który produkt doskonale przyczynia się do rozrostu oraz rozwijania się masy w mięśniach? Podobnie istotny jest fakt, że ten preparat pomaga w zachowaniu zdrowych kości.

Zostało to potwierdzone przez renomowany Europejski Urząd d.s. Bezpieczeństwa Żywności.
scitec 100 whey protein

Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com
skóry

Autor: www.wodadlazdrowia.pl

Środek, o jakim mowa to suplement diety o nazwie Scitec 100 Whey Protein. To wyjątkowa substancja wysokiej klasy koncentratów białkowych i tzw. izolatów białkowych. Istniejące we wspomnianym środku białka stanowią idealne źródło azotu i aminokwasów koniecznych do zachowania i rozwoju tkanki mięśniowej. Obecne w środku białko serwatkowe jest powszechnie uznawane za białko kompletne, ponieważ może przekazać do organizmu wszelkie niezbędne kwasy aminowe.
Należałoby wspomnieć, że Scitec 100 Whey Protein zawiera również takie składniki, jakich nasz organizm nie może we własnym zakresie wytworzyć. Zaliczają się do nich między innymi histydyna, lizyna, metionina oraz np. treonina. Nie bez wartości jest także fakt, że omawiany preparat nie zawiera aspartamu, natomiast posiada substancje, jakie posiadają niezwykle dobry wpływ na transport aminokwasów do komórek mięśniowych. Stymulują anabolizm i generują zaporę antyoksydacyjną. Należałoby przyjmować od jednej do trzech porcji na dzień. Omawiany środek jest dostępny do nabycia w sklepach z odżywkami dla sportowców oraz w wielu sklepach online.

Wszyscy, którzy pragną profesjonalnie zajmować się budowaniem swoich tkanek mięśniowych, powinni zaopatrzyć się w wymieniony preparat, aby wyniki ich ćwiczeń były widoczne jak najszybciej.